.

Fermactive milteliai 150 g

10,99  €
Su PVM

"Gerosios bakterijos" veršeliams, kiaulėms, paršeliams, šunims ir katėms.

turime vietoje

Įprasta žarnyno mikroflora paprastai jautriai reaguoja tiek į vidinius pasikeitimus (netaisyklingą šėrimą, pašaro pasikeitimą, gydymą tam tikrais vaistais), tiek į išorės veiksnius (gyvulininkystės, laikymo sąlygų pasikeitimus, transportavimą). Kai tik subalansuotos mikroorganizmams sąlygos yra sutrikdomos, stiprėja infekcijų sukėlėjų ir parazitų prasiskverbimo tikimybė bei didėja pavojus susirgti. Žarnyno mikroflora būtina rūpintis dėl jos apsauginės funkcijos ir ypač svarbu kreipti dėmesį į gyvūnų laikymą bei šėrimą. Fiziologinę organizmo pusiausvyrą galima palaikyti gyvūnus šeriant papildais su daug laktobakterijų bei atitinkamų maistingųjų medžiagų.

Sudėtis: nugriebto pieno milteliai, kalcio karbonatas. Cheminė analizė: žali baltymai 31; neapdoroti aliejai ir riebalai 0,8; žalia ląsteliena 1,5; žali pelenai 12; natris 0,4; lizinas 2,6; metioninas 0,6.

Šėrimo instrukcija: kad pieno rūgšties bakterijos užtikrintų greitą žarnyno mikrofloros apsaugą, produktą reikia pradėti šerti kuo ankstyvesniame amžiuje. Iki 6 mėn. amžiaus veršeliui: 10 g miltelių 50 kg kūno svorio per parą 2-3 savaites keičiant laikymo patalpas ar gyvūnui nerimaujant dėl pvz., pašaro pakeitimo, pergabenimo, karščio ar pan. Pakartotinai šerti galima kiek reikia, ne trumpiau kaip 1 sav. Maždaug 35 kg sveriančiam paršeliui: 5 g miltelių 20 kg kūno svorio per parą, pradedant šerti likus savaitei iki atjunkymo ir naudojant dar savaitę po to. Penimai kiaulei: 10 g miltelių gyvūnui per parą 2-3 sav. iš eilės pervarant į kitas patalpas ar gyvūnui nerimaujant dėl pvz. pašaro pakeitimo , pergabenimo, karščio ar pan. Veislinei kiaulei: 10 g. miltelių gyvūnui per parą, šerti pradėti likus 2 sav. iki apsiparšiavimo ir 1 sav. po jo, taip pat ir žindymo laikotarpiu. Šuniui, katei: žarnyno mikroflorai, ypač jaunų gyvūnų, sureguliuoti keičiant ėdalą bei gyvūnui nerimaujant, miltelius reikia įmaišyti į ėdalą ne trumpiau kaip 1-2 savaites ar, jei reikia - netgi ilgiau. Šuniui - 1,5-5 g per parą; katei - 1,5 g per parą. 1  nubrauktas arbatinis šaukštelis = maždaug 1,5 g. 1 nubrauktas valgomasis šaukštas = maždaug 5 g.

Richter Pharma, Austrija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės