.

Pet Remedy anti-stresinis purškalas

8,75  €
Su PVM

Tai yra natūrali stresą mažinanti ir raminanti priemonė, pagaminta iš valerijonų, vetiverijų ir kitų raminančių eterinių aliejų. 15 ml

Šiuo metu šią prekę turime vietoje.

Pet Remedy veikia kartu su natūraliais smegenų „kurjeriais“ vadinamais neurotransmiteriais, kurie impulsų būdu nervinėms ląstelėms perduoda žinią ar organizmui nurimti, ar „užsidegti“.  Streso ar nerimo metu daug požymių rodo, kad  gyvūno nervai patiria ypač stiprų dirginimą.
Tinka visiems stresą bei nerimą patiriantiems žinduoliams ir paukščiams, tame tarpe katėms, šunims, triušiams, graužikams ir arkliams.
Jei jūsų augintinis rodo streso požymius, visuomet konsultuokitės su veterinarijos gydytoju.
Streso požymiai gali būti: elgsenos pokyčiai (per didelė savęs priežiūra, nenoras bendrauti, nepaaiškinama agresija), nešvara, apetito nebuvimas ir kasymasis.
Stresą gali sukelti: pokyčiai namuose (naujas augintinis, nauji namai, kompaniono netektis, vienas paliekamas namuose), fejerverkai ir pernelyg didelis triukšmas ar transportavimas, kelionė, vizitas pas veterinarą.
Prieš vartojimą būtina pasitarti su savo veterinarijos gydytoju.

Jūs galite purkšti tiesiog ant tekstilės paviršių (taip pat drabužių), neutralus pH (todėl saugu patekus ant odos ir kailio). Pradeda veikti per keletą minučių. Jūs galite truputį užpurkšti sau ant pirštų ir švelniai patrinti gyvūno snukį, pasmakrę, krūtinės viršutinėje dalyje. Negalima purkšti tiesiai gyvūnui į snukį.

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės