.

Veggie Dent Chews kramtukai dantim

0,60  €
Su PVM

Lazdelės yra keturių dydžių pagal šuns svorį. Kaina nurodyta už vieną lazdelę, pakuotėje yra 15 vnt.

Cet Chew Dog
turime vietoje

NAUJIEJI VIRBAC DANTŲ KRAMTUKAI ŠUNIMS

VEGGIEDENT® FRESH DANTŲ KRAMTUKAI ŠUNIMS

Tai ne tik dantų higiena, bet ir sveikata

VALO – VĖSINA – GYDO

Natūralios, augalinės kilmės medžiagos. Nėra gyvulinės kilmės baltymų, gliuteno, GMO, skonio stipriklių. Alaus mielių skonis patrauklus šunims, o kvapas priimtinas ir jų savininkams.

Granatas – natūralios medžiagos, reguliuojančios bakterijų balansą ir slopinančios dantų apnašų susidarymo galimybes. Antioksidantai naikina apnašas sukeliančius mikroorganizmus, taip užtikrinama gera nasrų sveikatą, slopinamas nemalonus kvapas iš nasrų.

Eritritolis - pramoniniu būdu gaminamas fermentuojant gliukozę, mielių ar kitų mikroorganizmų pagalba. Kontaktuojant su seilėmis pasiekiamas vėsinamasis efektas nasruose, todėl yra slopinamas bakterijų dauginimąsis. Eritritolis neįtakoja gliukozės kraujyje ar insulino lygio.

Inulinas - homopolisacharidas-prebiotikas, kurį kai kurie augalai kaupia kaip energijos atsargą. Slopina nemalonų kvapą iš virškinamojo trakto. Didina kalcio ir galbūt magnio įsisavinimą, skatina žarnyno mikrofloros augimą. Tinka diabetu sergantiems šunims.

SAVYBĖS:

  • Slopina bakterijų dauginimąsį ir dantų apnašų formavimąsį
  • Vėsinamasis efektas nasruose
  • Slopinamas nemalonus kvapas iš virškinamojo trakto
  • Tinka diabetu sergantiems šunims

Nemalonus kvapas iš nasrų tai ne tik periodonto problemos. Tai gali būti ir virškinamojo trakto sutrikimai, diabetas, inkstų nepakankamumas, plaučių ligos.

NAUDOJIMAS. Rekomenduojama šuniui duoti po vieną kramtuką dienoje.

PAKUOTĖS. <5kg/5-10kg/10-30kg/>30kg

Sudėtis: kukurūzų krakmolas, glicerinas, sojos baltymai, ryžių miltai, skonį gerinanti medžiaga, sorbitolis, kukurūzų produktai, chlorheksidinas.

1 lazdelėje yra: 18% baltymų, 1% riebalų, 4% ląstelienos, 1,2% pelenų, 3,4 kkal/g.

Virbac S.A., Prancūzija

Susijusios prekės