.

Hemovet tabletės 60vnt.

13,99  €
Su PVM

Geležies papildas šunims, turintiems anemijos požymių.

turime vietoje

Geležies papildas šunims, turintiems anemijos požymių.

Sudėtis: hemo geležis 30mg, varis 6mg (chelatų pavidalu), vitaminas B6 600mcg, vitaminas B12 5mcg, folio r. 30mcg, vitaminas C 30mg.

Savybės ir naudojimas: pagrindinė geležies funkcija organizme yra hemoglobino ir mioglobino gamyba, kurie abu yra labai svarbūs deguonies pernešime. Geležis taip pat įeina į daugelio fermentų sudėtį, pvz., citochromų. Blogiausia, kas gali nutikti esant geležies trūkumui organizme - išsivystyti anemija (mažakraujystė). Hemo sudėtyje esanti geležis yra daug geriau pasisavinama ir turi didesnį biologinį aktyvumą, nei gaunama iš kitų šaltinių.
Varis įeina į baltymo ceruplazmino ir fermento ferooksidazės sudėtį. Veikdami kartu, jie oksiduoja dvivalentę geležį į trivalentę, kas palengvina geležies pernešimą organizme - padeda jai prisijungti prie transferino (apotransferino - baltymo, krauju nešančio geležį). Vario svarbą eritrocitų formavimosi procese patvirtina ir tai, jog esant vario trūkumui organizme, sumažėja ir geležies atsargos, kas lėtina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą.
Vitaminas B6 (piridoksalis) įeina į kofermentų sudėtį ir dažniausiai randamas fosfatine forma. Piridoksalio fosfatas yra kofermentas, dalyvaujantis hemomolekulės (pagrindinė hemoglobino sudedamoji dalis) susidarymo procese. Folio rūgštis taip pat svarbi raudonųjų kraujo kūnelių gamyboje. Tačiau norint užtikrinti, kad šis procesas vyktų sklandžiai, reikalingas tinkamas vitamino B12 (kobalamino) kiekis. Šių dviejų vitaminų trūkumas lemia kaulų čiulpuose greitai besidalijančių ląstelių DNR pakitimus, taip įtakodamas didelių, nesubrendusių eritrocitų gamybą su hemoglobino trūkumu.

Dozavimas: šunims - 1 tabletė/10kg kūno svorio per dieną. Gyvūnai visada turi būti aprūpinti švariu gėlu vandeniu.

Analitinės sudedamosios dalys: žalieji baltymai - 19,94%, žalieji riebalai - 1,92%, skaidulinės medžiagos - 40,60%, žalieji pelenai - 4,97%, drėgnis - 3,67%.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 20 C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų ir kitų gyvūnų.

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės