.

Specific FKD Kidney Support

21,90  €
Su PVM

Maistas, skirtas katėms, esant inkstų susirgimams.

Pakuotė
turime vietoje

SPECIFIC FKD/FKW Kidney Support sumažintas vario kiekis, nes pacientams, sergantiems kepenų ligomis, sutrinka jo pašalinimas.
• Padidintas kalio kiekis SPECIFIC FKD/FKW Kidney Support leidžia sumažinti hipokalemiją, diagnozuojamą katėms, sergančioms inkstų ligomis.
• Dietose yra daug vandenyje tirpių vitaminų ir kalio, taip kompensuojamas padidėjęs medžiagų netekimas per šlapimą, kurį sukelia diuretikų panaudojimas prie širdies susirgimų.
Dietos papildytos L-karnitinu ir taurinu norint palaikyti širdies raumens funkciją.
SPECIFIC FKD/FKW Kidney Support pasižymi puikiu skoniu, taip padidinama galimybė, kad katė gaus reikalingų maisto medžiagų, net jei ir neturi gero apetito. SPECIFIC FKD Kidney supakuotas sandariuose maišuose su azotu tam, kad unikalūs riebalų rūgščių EPR ir DHR kiekiai žuvų taukuose produkte būtų apsaugoti.
Nerekomenduojama

  • Kačiukams ir katingoms ar žindamoms katėms.
  • Pacientams su cholestaze: dietos su sumažintu riebalų kiekiu (tokios kaip SPECIFIC FRD/FRW Weight Reduction arba SPECIFIC FXD Adult) tinka labiau.
  • Katėms su struvitų akmenlige.

 

Sudėtis: Kviečiai, kukurūzų baltymai, gyvuliniai riebalai, kukurūzai, žuvų taukai, ryžiai, kiaušiniai, žuvų miltai, smulkinta ląsteliena, bulvių baltymai, mineralai, pasukų milteliai, vitaminai, hidrolizuoti vištienos baltymai, plantago psyllium husk, taurinas, saulėgrąžų aliejus, L-karnitinas. Antioksidantas: butilhidroksitoluenas (BHT). Sudėtyje nėra sintetinių dažų ar aromatinių medžiagų ir GM (genetiškai modifikuotų) ingredientų.

 

VetXX A/S, Danija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės