.

Specific FPD kačiukams

20,50  €
Su PVM

Reguliarus ėdesys jauniems, augantiems kačiukams. Tinka šeškams.

Pakuotė
turime vietoje

Dėl aukštos energinės vertės ir subalansuoto maisto medžiagų kiekio su SPECIFIC FPD/FPW ėdesiu kačiukai gauna pakankamai energijos ir maisto medžiagų, virškinimo traktas neapkraunamas dideliais ėdalo kiekiais.
SPECIFIC FPD/FPW Pediatril ypač tinka šerti jaunus, augančius kačiukus nuo atjunkymo (5-6 savaitės) iki 8-12 mėn. amžiaus (priklausomai nuo veislės ir kastracijos laiko).
SPECIFIC FPD/FPW taip pat patenkina padidėjusius energijos ir maisto medžiagų poreikius nėštumo ir laktacijos metu. Vaikingai katei ėdalo reikia maždaug 1,5 karto daugiau, nei nekatingai. Žindymo periodo metu katės maisto medžiagų poreikis priklauso nuo kačiukų skaičiaus ir yra 1,5-5 kartus didesnis nei įprasta.
SPECIFIC FPD/ FPW ypač tinkamas šerti kai padidėja energijos ir maisto medžiagų poreikis sveikstant po operacijų bei traumų, išsekus, pasireiškus stresui ar pernelyg aktyviai fizinei apkrovai.
Nerekomenduotinas katėms, kai reikia mažiau energijos. 

Sudėtis: kukurūzų baltymai, žuvų miltai, kiaušiniai, gyvuliniai riebalai, kukurūzai, ryžiai, kviečiai, mielės, cukrus, mineralai, hidrolizuoti viščiuko baltymai, vitaminai, plantago psyllium husk, taurinas, saulėgrąžų aliejus.
ES leistinas antioksidantas: butilhidroksitoluenas (BHT).
Sudėtyje nėra sintetinių dažų, aromatinių medžiagų ir genetiškai modifikuotų produktų.

VetXX A/S, Danija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės