.

Maistas katėms su sumažintu kalorijų kiekiu AG Adult cat light Grain Free

0,80  €
Su PVM

Arden Grange Adult Cat Light with Fresh Chicken and Potato Grain Free
Maistas su sumažintu kalorijų kiekiu su vištiena (begrūdis).
Pakuotės po 400g, 2kg, 4kg ir 8kg

Pakuotė
turime vietoje

Maistas su sumažintu kalorijų kiekiu su vištiena ir bulvėmis (begrūdis)

Nors ir mažiau kalorijų bei riebalų, nei standartiniuose maistuose, papildomai pridėtas didelis kiekis šviežios vištienos užtikrina puikaus skonio baltymų šaltinį, idealų antsvorį turinčioms ar linkusioms tukti katėms.
Sudėtyje nėra grūdų ir kruopų, o tai dar labiau atitinka natūralų katės racioną: Jūsų katė gauna subalansuotą racioną visais savo gyvenimo tarpsniais.
Arden Grange produktų sudėtyje yra unikalaus maisto medžiagų ir natūralių papildų derinio, užtikrinančio optimalią gyvūnų sveikatą, gyvybingumą ir kondiciją. Tai prebiotikai virškinimui gerinti, papildai sąnariams, taurinas sveikai širdžiai, akims ir nervų sistemai, nepakeičiamosios riebalų rūgštys sveikai odai ir kailiui, spanguolių ekstraktas šlapimo takams, natūrali ląsteliena plaukų sąvėlų profilaktikai bei natūralūs antioksidantai ir vitaminai sveikai imuninei sistemai ir tvirtiems dantims.
Daugiau ląstelienos – katė ilgiau jaučiasi soti.
Daug kalorijų – mažesnės porcijos neapkrauna virškinimo sistemos.
Natūraliai hipoalerginis, sudėtyje nėra kviečių krakmolo, jautienos, sojos bei pieno produktų, tinka katėms su jautria oda ar virškinimo sistema. Gaminamas iš etiškai užaugintų produktų – tik žmonių maistui skirta vištiena, jokių šalutinių produktų, paukščiai laikomi laisvai, be GMO.
Superpremium klasės maistas – visi produktai labai gerai virškinami, juos galima saugiai šerti ir vyresnio amžiaus katėms.

Pakuotės po 400g, 2kg, 4kg ir 8kg.
8 kg pakuočių išvaizda skiriasi nuo nurodytos nuotraukoje, gamyklinė pakuotė yra baltas PE maišas su užklijuota būdingos spalvos etikete.

Sudėtis: šviežia vištiena 26%, bulvės 26%, dehidruota vištos mėsa 22%, žirnelių krakmolas, kiaušinių milteliai, hidrolizuota vištiena, krilis, mielių ekstraktas, salyklo ekstraktas, žirnelių skaidulos, vištienos riebalai, mineralai, prebiotikai FOS bei MOS, spanguolių ekstraktas, gliukozaminas, MSM, chondroitinas, nukleotidai, rozmarino ekstraktas.

1 kg yra: 30% baltymų, 11% riebalų, 7,5% pelenų, 2,4% ląstelienos, 1,4% kalcio, 0,9% fosforo, taurino 1000mg/kg, 0,2% omega-3, 1,8% omega-6, 28000TV vit.A, 2000TV vit.D3, 200TV vit.E, 90mg cinko, 8mg vario (III), 6mg mangano, 1,5mg jodo, antioksidantų (natūralių tokoferolių mišinio).

Šėrimo normas ir daugiau informacijos rasite: AG Adult Cat Light  

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės