.

Virbac Baby Pre Neutered Cat

9,90  €
Su PVM

Subalansuotas ėdalas kačiukams:
• Nuo nujunkymo iki 12 mėnesių amžiaus arba iki sterilizacijos, kastracijos.
• Katingoms katėms.
• Laktuojančioms katėms.

Pakuotė
vietoje nėra, pristatymas gali užtrukti.

SUDĖTIS:

Dehidratuoti kiaulienos ir paukštienos baltymai, gyvulinės kilmės riebalai, hidrolizuoti gyvulinės kilmės baltymai, bulvių krakmolas (min.8%), pilno grūdo žirniai (min.6%), ryžiai, biomasė, pupų lukštai, mineralinės druskos, žuvų aliejus, runkelių minkštimas, linų sėmenys, frukto-oligosacharidai, gysločio skaidulos, mielių betagliukanas, chitosanas, artišoko lapų ekstraktas, pasterizuotos Lactobacillus acidofilus.

Augimas iki sterilizacijos, kastracijos:

Didelis energijos kiekis ir puikus ėdalo virškinamumas, tai yra būtina intensyvaus ir greito augimo laikotarpiu. Didelis baltymų kiekis, subalansuotas Ca ir P kiekis, garantuoja sveiko kačiuko augimą.

Didelis energijos kiekis:

Didelis riebalų kiekis padeda su ėdalu gauti didesnį energijos kiekį.

Imuninės sistemos apsauga:

Beta-gliukano turinčios medžiagos (alaus mielių ekstraktas) padeda stiprinti kačiuko organizmo apsaugines funkcijas, pagerina organizmo atsaką į vakciną bei padidina atsparumą ligoms.

Puiki virškinamojo trakto tolerancija:

Ėdale esantis mažas krakmolo kiekis skatina fermento amilazės aktyvumą. Probiotikai (Lactobacillus) skatina rūgštinės žarnyno floros dauginimąsi bei stiprina vietinę imuninę funkciją. Montmorilonito molis apsaugo virškinamojo trakto gleivinę, slopina uždegimą ir infekcijos procesus, normalizuoja išmatų konsistenciją ir turi įtakos jų kvapui. Ląsteliena (prebiotikai) skatina normalios virškinamojo trakto floros dauginimąsi ir žarnyno gleivinės vientisumą.

Šlapimo takų sistema:

Didelis gyvulinės kilmės baltymų kiekis padeda stabilizuoti šlapimo pH.

Odos ir kailio apsauga:

Didelis baltymų kiekis ir omega-6/omega-3 amino r. balansas, skatina epidermio barjerines funkcijas ir turi įtakos kačiukų kailio formavimuisi.

Dantų apsauga nuo apnašų:

Askorbo r. monofosfato druska apsaugo nuo apnašų formavimosi, slopina nemalonų kvapą iš nasrų. Taip kačiukų dantimis yra rūpinamasi jau nuo ankstyvo amžiaus.

 

Kačiukams yra būtinas konkretus kiekis maistinių medžiagų, kad jie augtų sveiki. Ypatingai yra svarbu energija, baltymai ir mineralai. Kačiukai turi jautrią virškinamojo trakto sistemą ir nepakankamai susiformavusią imuninę sistemą.

 

ĖDALO SUDĖTISPAPILDOMOS MEDŽIAGOS:

Beta-gliukanas (500mg/kg), montmorilonitas (0,5%), pasterizuotas Lactobacillus acidofilus (7 mg/kg), Artišoko lapų ekstraktas (500 mg/kg), L-karnitinas (540 mg/kg), natrio askorbo fosfatas (vit.C) – (300mg/kg), chitosanas (800 mg/kg).

Virbac S.A., Prancūzija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės