.

Maistas katėms su vištiena ir bulvėmis AG Cat Fresh Chicken Potato Grain Free

0,99  €
Su PVM

Arden Grange Adult Cat with Fresh Chicken and Potato Grain Free
Maistas suaugusioms katėms su šviežia vištiena ir bulvėmis (begrūdis).
Pakuotės po 400g, 2kg, 4kg ir 8kg

Pakuotė
turime vietoje

Maistas suaugusioms katėms su šviežia vištiena ir bulvėmis

Pilnavertis pašaras visų veislių normalaus aktyvumo katėms.
Papildomai pridėtas didelis kiekis šviežios vištienos užtikrina puikaus skonio ir lengvai virškinamų baltymų šaltinį, yra puikus ėdesys netgi didžiausioms išrankuolėms.
Sudėtyje nėra grūdų ir kruopų, o tai dar labiau atitinka natūralų katės racioną: Jūsų katė gauna subalansuotą racioną visais savo gyvenimo tarpsniais.
Arden Grange produktų sudėtyje yra unikalaus maisto medžiagų ir natūralių papildų derinio, užtikrinančio optimalią gyvūnų sveikatą, gyvybingumą ir kondiciją. Tai prebiotikai virškinimui gerinti, papildai sąnariams, taurinas sveikai širdžiai, akims ir nervų sistemai, nepakeičiamosios riebalų rūgštys sveikai odai ir kailiui, spanguolių ekstraktas šlapimo takams, natūrali ląsteliena plaukų sąvėlų profilaktikai bei natūralūs antioksidantai ir vitaminai sveikai imuninei sistemai ir tvirtiems dantims.
Daug kalorijų – mažesnės porcijos neapkrauna virškinimo sistemos.
Natūraliai hipoalerginis, sudėtyje nėra kviečių krakmolo, jautienos, sojos bei pieno produktų, tinka katėms su jautria oda ar virškinimo sistema.
Gaminamas iš etiškai užaugintų produktų – tik žmonių maistui skirta vištiena, jokių šalutinių produktų, paukščiai laikomi laisvai, be GMO.
Sudėtyje yra spanguolių ekstrakto, kurios saugo šlapimo takus nuo uždegimų.
Superpremium klasės maistas – visi produktai labai gerai virškinami, juos galima saugiai šerti ir vyresnio amžiaus katėms. 

Pakuotės po 400g, 2kg, 4kg ir 8kg.
8 kg pakuočių išvaizda skiriasi nuo nurodytos nuotraukoje, gamyklinė pakuotė yra baltas PE maišas su užklijuota būdingos spalvos etikete.

Sudėtis: šviežia vištiena 26%, bulvės 26%, dehidruota vištos mėsa 25%, žirnelių krakmolas, vištienos riebalai, kiaušinių milteliai, hidrolizuota vištiena, krilis, mielių ekstraktas, salyklo ekstraktas, žirnelių skaidulos, mineralai, prebiotikai FOS bei MOS, spanguolių ekstraktas, gliukozaminas, MSM, chondroitinas, nukleotidai, rozmarino ekstraktas.

1 kg yra: 31% baltymų, 19% riebalų, 7% pelenų, 2,2% ląstelienos, 1,3% kalcio, 0,9% fosforo, taurino 1000mg/kg, 0,4% omega-3, 2,9% omega-6, 28000TV vit.A, 2000TV vit.D3, 200TV vit.E, 90mg cinko, 8mg vario (III), 6mg mangano, 1,5mg jodo, antioksidantų (natūralių tokoferolių mišinio).

Šėrimo normas ir daugiau informacijos rasite: AG adult cat with fresh chicken

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės