.

Specific CKD Kidney and Heart Support

18,90  €
Su PVM

Maistas, skirtas inkstų susirgimų ar širdies problemų turintiems šunims.

Pakuotė
kategorija - užsakoma prekė, pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau

Indikacijos
• Lėtinis inkstų nepakankamumas
• Kepenų nepakankamumas (išskyrus pacientus su cholestaze)
• Širdies nepakankamumas, hipertenzija, edema
• Uratų, oksalatų ar cistino akmenligė
Sumažintas fosforo kiekis saugo nuo hiperfosfatemijos ir sulėtina inkstų nepakankamumo progresavimą.

Nerekomenduojama
• Šuniukams ir šuningoms bei žindamoms kalėms
• Šunims su sąlyginai aukštu proteinų poreikiu
• Pacientams su cholestaze: dietos su sumažintu riebalų ir baltymų kiekiu (tokios kaip SPECIFIC CGD Senior) tinka labiau.
• Šunims su struvitų akmenlige.
• Šunims su hiperlipidemija ar pankreatitu

SPECIFIC CKD pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šunims, sergantiems širdies ir/ar inkstų ir/ar kepenų nepakankamumu. Dietoje yra mažas fosforo ir natrio kiekis, apribotas aukščiausios kokybės baltymų kiekis. Sudėtyje yra daug nepakeičiamų riebalų rūgščių, įskaitant ir omega-3 iš žuvų taukų, lengvai įsisavinamų angliavandenių, padidintas K:Na santykis.  Šis dietinis ėdalas pilnai tenkina kasdienius suaugusio šuns poreikius.

Sudėtis: grūdai, aliejai ir riebalai, daržovių baltymų ekstraktas, mineralai (taip pat ir ceolitas), kiaušiniai ir jų produktai, mėsa ir jos produktai, žuvis ir jos produktai, daržovių produktai, mikroelementai ir vitaminai, metioninas, L-karnitinas. Sudėtyje nėra sintetinių prieskonių, kvapų, dažančių medžiagų.
< 10 kg: su antioksidantais: ES aprobuotais priedais
>10 kg: su antioksidantais: BHA, BHT, propilgalatu, askorbilpalmitatu.

Kokybiniai rodikliai: baltymų - 13,5 % (šaltiniai – bulvių baltymai, kiaušiniai, hidrolizuoti kiaulienos baltymai, žuvis), riebalų – 16,9 %,  ląstelienos – 1,8 %, pelenų – 3,9%, Ca – 0,36 %, P – 0,25 %, K – 1,17 %,  Na – 0,13 %, Mg – 0,063 5%,  linolinės rūgšties – 2,6%, omega-3  riebalų rūgščių – 2,1% (EPA  - 0,61%, DHA – 0,9 %).
1 kg yra: Vitamino A – 5420 TV, vitamino D3 – 540 TV, Vitamino E – 540 mg, vario – 3,6 mg (1,6 mg vario sulfato). Lengvai įsisavinami angliavandeniai (kukurūzų krakmolas, kviečiai ir ryžiai).
Rekomendacijos šėrimui: Laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.
Rekomenduotina naudojimo trukmė: pradžioje – iki šešių mėnesių. Dėl tolesnio naudojimo pasitarti su veterinarijos gydytoju.

VetXX A/S, Danija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės