.

Maistas suaugusiems šunims su kiauliena ir ryžiais Pork&Rice

13,39  €
Su PVM

Arden Grange Adult Pork &Rice
Superpremium maistas alergiškiems šunims su kiauliena ir ryžiais. Idealiai tinkantis mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, alergiškiems arba netoleruojantiems vištienos, kiaušinių ir kukurūzų.
Pakuotės 2 kg, 6kg ir 12kg.

Pakuotė
turime vietoje

Maistas visų veislių suaugusiems šunims su kiauliena ir ryžiais

ARDEN GRANGE Pork and Rice – tai pilnavertis sausas maistas, idealiai tinkantis mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, alergiškiems arba netoleruojantiems vištienos, kiaušinių ir kukurūzų, kuriems reikia skanaus ir gerai virškinamo alternatyvaus baltymų šaltinio.

  • Maistas tinka ir didelių veislių šunims, kurie mėgsta smulkesnes granules.
  • Pagrindinis baltymų šaltinis yra kiauliena – lengvai virškinamas ir užtikrinantis visas organizmo funkcijas produktas, puikus mitybinių baltymų ir natūralaus cinko, seleno bei B grupės vitaminų šaltinis.
  • Maiste visiškai nėra javų ir grūdų, dėl to Arden Grange Sensitive visų veislių šunims suteikia visiškai natūralią pilnavertę mitybą.
  • Superpremium klasės maistas – sudėtyje nėra gyvūninių darinių ir šalutinių produktų.

 

Arden Grange sudaro išsami paletė mitybiškai pilnaverčių ėdesių šunims ir katėms. Visų maistų sudėtį sudarė žinomi mitybos specialistai pagal griežtus standartus, užtikrinančius optimalią Jūsų šuns ar katės mitybą.

Visuose Arden Grange produktuose pagrindinis baltymų šaltinis yra šviežia vištiena, A klasės dehidruota vištiena, šviežia lašiša, dehidruota ėriena arba kiauliena. Nė vienoje formulėje nerasite kviečių, jautienos, sojos ir pieno produktų.
Maistai papildyti prebiotikais MOS ir FOS, kurie skatina "gerųjų" žarnyno bakterijų dauginimąsi ir tokiu būdu slopinama kenksmingų bakterijų veikla žarnyne.

Visi Arden Grange ėdesiai gaminami nenaudojant dirbtinių dažiklių, kvapų ir konservantų, kaip konservuojančios medžiagos yra pasitelkiami natūralūs tokoferoliai bei rozmarino ekstraktas.

Arden Grange garantuoja, kad jų firma niekada nerėmė ir nerems jokių agresyvių tyrimų projektų, susijusių su gaminamais ar kuriamais AG maistais. Taip pat jie nedalyvaus jokiuose renginiuose, kurie gali būti kenksmingi ar žalingi gyvūnams. Ši politika nuo šiol aiškiai išreiškiama “Not tested on animals” ženklu, spausdinamu ant kiekvienos maisto pakuotės.

Sudėtis: kiauliena (23% kiaulienos mėsos miltų, 19% šviežios kiaulienos), ryžiai (26 %), saldžiosios bulvės, išvalyti vištienos riebalai, burokų minkštimas, vištienos hidrolizatas, krilis, mielės, linų sėmenys, mineralai, prebiotikai FOS bei MOS, jukos ekstraktas, gliukozaminas, MSM, chondroitinas, spanguolės, nukleotidai.

1 kg yra: 25% baltymų, 16% riebalų, 9,5% pelenų, 2,5% ląstelienos, 2,2% kalcio, 1,5% fosforo, 0,53% omega-3, 3,17% omega-6, 18000TV vit.A, 1350 vit.D3, 240TV vit.E, 90mg cinko, 8mg vario (III), 6% mangano, 1,5% jodo, antioksidantų (natūralių tokoferolių mišinio).

 

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės