.

Maistas suaugusiems šunims su kiauliena ir ryžiais Pork&Rice

17,29  €
Su PVM

Arden Grange Adult Pork &Rice
Visavertis pašaras alergiškiems šunims su kiauliena ir ryžiais, idealiai tinkantis mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, alergiškiems arba netoleruojantiems vištienos, kiaušinių ir kukurūzų.
Pakuotės 2 kg ir 12kg.

Pakuotė
turime vietoje

Visavertis pašaras visų veislių suaugusiems šunims su kiauliena ir ryžiais

ARDEN GRANGE Pork and Rice – tai visavertis sausas pašarasidealiai tinkantis mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema ar problematiškesne oda, alergiškiems arba netoleruojantiems vištienos, kiaušinių ir kukurūzų, kuriems reikia skanaus ir gerai virškinamo alternatyvaus baltymų šaltinio.

  • Maistas tinka ir didelių veislių šunims, kurie mėgsta smulkesnes granules.
  • Pagrindinis baltymų šaltinis yra kiauliena – lengvai virškinamas ir užtikrinantis visas organizmo funkcijas produktas, puikus mitybinių baltymų ir natūralaus cinko, seleno bei B grupės vitaminų šaltinis.
  • Maiste visiškai nėra javų ir grūdų, dėl to Arden Grange Sensitive visų veislių šunims suteikia visiškai natūralią pilnavertę mitybą.
  • Superpremium klasės maistas – sudėtyje nėra gyvūninių darinių ir šalutinių produktų.

Arden Grange sudaro išsami paletė mitybiškai pilnaverčių pašarų šunims ir katėms. Visų maistų sudėtį sudarė žinomi mitybos specialistai pagal griežtus standartus, užtikrinančius optimalią Jūsų šuns ar katės mitybą.

Visuose Arden Grange produktuose pagrindinis baltymų šaltinis yra šviežia vištiena, A klasės dehidruota vištiena, šviežia lašiša, dehidruota ėriena arba kiauliena. Nė vienoje formulėje nerasite kviečių, jautienos, sojos ir pieno produktų.
Maistai papildyti prebiotikais MOS ir FOS, kurie skatina "gerųjų" žarnyno bakterijų dauginimąsi ir tokiu būdu slopinama kenksmingų bakterijų veikla žarnyne.

Visi Arden Grange pašarai gaminami nenaudojant dirbtinių dažiklių, kvapų ir konservantų, kaip konservuojančios medžiagos yra pasitelkiami natūralūs tokoferoliai bei rozmarino ekstraktas.

Arden Grange garantuoja, kad jų firma niekada nerėmė ir nerems jokių agresyvių tyrimų projektų, susijusių su gaminamais ar kuriamais AG maistais. Taip pat jie nedalyvaus jokiuose renginiuose, kurie gali būti kenksmingi ar žalingi gyvūnams. Ši politika nuo šiol aiškiai išreiškiama “Not tested on animals” ženklu, spausdinamu ant kiekvienos maisto pakuotės.

Sudėtis: kiauliena (23% dehidratuotos kiaulienos, 19% šviežios kiaulienos), ryžiai (26 %), saldžiosios bulvės, išvalyti vištienos riebalai, cukrinių runkelių griežiniai, vištienos sultinys, krilis, mielės, linų sėmenys, mineralai, prebiotikai FOS (fruktooligosacharidai) bei MOS (mananooligosacharidai), šeriuotosios jukos ekstraktas, gliukozaminas, MSM (metilsulfonilmetanas), chondroitinas, spanguolės, nukleotidai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 25 %, žali riebalai 16%, žali pelenai 9,5 %, žalia ląsteliena 2,5 %, kalcis 2,2 %, fosforas 1,4 %, omega-3 0,53 %, omega-6 3,17 %

Priedai 1 kg: maistiniai priedai: vitaminas A 18 000 TV, vitaminas D3 1 350 TV, vitaminas E 240 TV, cinkas (3b606) 90 mg, varis (III) (3b406) 8 mg, manganas (3b504) 6 mg, jodas (3b202) 1,5 mg;
technologiniai priedai: antioksidantai (tokoferolio ekstraktas iš augalinių aliejų (1b306(i)). Jusliniai priedai: rozmarino ekstraktas.

Šėrimo rekomendacijos: rekomenduojama paros norma nurodyta lentelėje ant pakuotės. Atkreipkite dėmesį, kad gyvūno amžius, aktyvumas, temperamentas, virškinimo ypatumai bei medžiagų apykaitos greitis gali įtakoti reikalingą pašaro kiekį. Pašaro normą rekomenduotina padalinti į 2 porcijas per parą arba pašarą galima palikti visą laiką. Galima šerti sausą arba išmirkyti šiltame vandenyje. Jei pašarą mirkote, jo palikti ilgesniam laikui nerekomenduotina. Pasirūpinkite, kad visada šalia būtų šviežio švaraus geriamojo vandens.

Laikymas: Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, saugoti nuo saulės spindulių.

Partijos Nr./Geriausias iki/Gamintojas/Grynasis kiekis: žr. ant pakuotės.

Šėrimo normas ir daugiau informacijos rasite: Arden Grange Adult – rich in fresh pork & rice

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės