.

Aktyvūs filtrai

2,51  €
2,14  €
5,08  €
6,47  €
2,27  €
2,95  €
4,92  €
7,44  €
7,01  €
3,51  €
8,51  €
18,62  €

Spalvos - rožinė su baltomis pėdutėmis, raudona su baltomis pėdutėmis, žalsva su baltomis pėdutėmis. Pakuotėje 3 ruloniukai po 20 vnt.

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti

Pakuotėje 3 ruloniukai po 20 vnt.

vietoje yra.

Pakuotėje 6 ruloniukai po 20 vnt.

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti

Malonaus kvapo tiek vidaus patalpose, tiek išorėje naudojamas atbaidantis purškalas šunims ir katėms. Pakuotės tūris 300 ml.

Plastikiniai spalvingi laikikliai su maišeliais išmatoms. Patogu prisikabinti prie diržo ar pavadėlio. Spalvos: tamsiai mėlyna, melsva, rožinė, raudona.

vietoje yra.

Plastikiniai spalvingi laikikliai su maišeliais išmatoms. Patogu prisikabinti prie diržo ar pavadėlio. Spalvos: juoda blizganti, rausva blizganti, sidabrinė, auksinė.

vietoje yra.

Priemonė, padedanti gyvūną pripratinti "reikaliukus" atlikti konkrečioje Jūsų nurodytoje vietoje.

turime vietoje

Juodos spalvos kelnaitės su stilinga aplikacija kalėms rujos metu. Yra 6 dydžių. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

turime vietoje.

Juodos spalvos kelnaitės su baltais taškučiais kalėms rujos metu. Yra 6 dydžių. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

turime vietoje.

Juodos spalvos kelnaitės kalėms rujos metu. Yra 9 dydžių. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

turime vietoje.

Juodos spalvos elastinės kelnaitės kalėms rujos metu. Yra 2dydžių. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

turime vietoje.

Efektyviai neutralizuoja kalės/katės kvapą rujos metu. Panaikina blogą kvapą iš nasrų ir blogą kūno kvapą. Pakuotėje 60 tabl.

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti