.

Immu Norm, papildas imuninei sistemai stiprinti

8,00  €
Su PVM

Immu Norm stimuliuoja organizmo imuninę sistemą. Immu Norm tinka atjunkant jauniklius ir augimo periodu,  prieš vakcinaciją,  stiprinant organizmo apsaugines funkcijas (susirgus, sveikstant po ligos, vyresniame amžiuje, esant imunodeficitui). Dėžutėje yra 100 tablečių.

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti

Immunorm paskirtis – papildyti organizmą lengvai įsisavinamais nukleotidais tais gyvenimo tarpsniais, kuomet jų reikia labiausiai, pvz., nujunkant, prieš vakcinaciją ar kai reikia stipresnio apsauginio atsako (susirgus, sveikstant po ligos, vyresniame amžiuje, esant imunodeficitui). Tai efektyvus ir veiksmingas būdas sustiprinti organizmo apsaugą be papildomų gyvūno energijos sąnaudų. Taip pat kai kuriais periodais, pvz., atjunkant jauniklius, reikia žinoti, kad nesubrendusių gyvūnų organizmas sunkiai geba savarankiškai sintetinti naujus nukleotidus.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: 200 mg hidrolizuotų mielių, kuriose yra 9 mg laisvų nukleotidų, 85 g, S. Cerviceae ląstelių sienelių, kuriose yra 25 mg b gliukanų, 10 g vitamino E ir 10 g vitamino C.

Nukleotidai yra DNR ir RNR struktūros elementai. Sparčiai besidauginančių ląstelių (pvz., imuninės sistemos)  genetinei medžiagai kopijuoti reikia didelio kiekio nukleotidų. Šiuos nukleotidus organizmas gali naujai susintetinti iš amino rūgščių ir angliavandenių, tam panaudodamas daug apykaitos resursų, arba pakartotinai panaudoti paimtus iš nukleino rūgščių apykaitos grandinės ar tiesiogiai iš pašaro. Natūralūs antioksidantai, vitaminai E ir C, veikia sinergetiškai ir jų poveikis imunitetui jau seniai yra gerai žinomas.

Naudojimas:

Tabletę reikia suduoti gyvūnui vieną ar susmulkintą ir sumaišytą su ėdalu, kad lengviau prarytų.

Šuniukui ir mažam šuniui (iki 10 kg) – 1 tabl. per dieną, vidutinio dydžio šuniui (15-30 kg) – 2 tabl. per dieną, dideliam šuniui (virš 30 kg) – 2-3 tabl. per dieną, katei – ½ tabl. per dieną.

Rekomenduotina naudojimo trukmė: 6-8 savaitės.

TAVET, Ispanija

Susijusios prekės

Peržiūrėtos prekės