.

Feromonai šunims ADAPTIL (DAP) sklaidytuvas, 50 ml

33,10  €
Su PVM

Padeda sumažinti arba kontroliuoti baimę ir stresą šuniukams ir suaugusiems šunims, ramina, padeda įsikurti naujoje aplinkoje, sustiprina nervų sistemą. Jungiamas į rozetę, skleidžia feromoną ilgą laiką.

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti

Šunys bendrauja ne tik uoslės, klausos ar regos pagalba, bet ir padedami feromonų. Feromonai – cheminiai dariniai, padedantys pasidalinti informacija su kitais tos pačios rūšies gyvūnais. Visos laktuojančios žinduolių patelės išskiria produktą, vadinamą „raminimo feromonu“, kurio paskirtis yra nuraminti palikuonis. Mėsėdžių patelių „raminimo feromonas“ yra išskiriamas riebalinių pieno liaukų, esančių speniuose. Feromonai nuramina šunytį stresų metu ir suteikia pasitikėjimo, kai susiduriama su svetima aplinka ar įgyjama nauja patirtis. Tyrimai parodė, kad šių feromonų suteikiamas pasitikėjimo jausmas būdingas ir suaugusiam šuniui.
Sudėtis: šunų „raminamasis feromonas“ 2 %, pagalbinės medžiagos.
Pakuotė: Pakuotė: sklaidytuvas (kištukas į rozetę) ir 50 ml buteliukas su „raminamaisiais feromonais“ .
Paskirtis: D.A.P. padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius šuniukams ir suaugusiems šunims tokiose situacijose: namų niokojimas ir teršimas, skalijimas, padidėjęs seilėtekis. D.A.P. ramina šunis stresinėje aplinkoje (fejerverkai, svečiai, nepažįstami žmonės, apsilankymas pas veterinarijos gydytoją ir t.t.). D.A.P. padeda įsikurti šuniui naujoje aplinkoje (persikraustant, apsigyvenant pas naujus šeimininkus, susiduriant su nepažįstamais žmonėmis ar gyvūnais).
Naudojimas.
Sklaidytuvas turi būti įjungtas nuolat. Aktyvi zona: 50-70 m2 . Vieno sklaidytuvo užtenka 4 savaitėms.
Įsigyjant naują augintinį: 2-3 dienas prieš parsivežant į namus naują šuniuką įjunkite D.A.P. sklaidytuvą į elektros lizdą – kuo arčiau tos vietos, kur miegos Jūsų augintinis. Palikite sklaidytuvą, kol šuo ar šuniukas pradės gerai jaustis naujoje aplinkoje (2-3 mėnesius).
Kai šuo lieka vienas: Papurkškite guolį ar įjunkite sklaidytuvą maždaug 30 minučių prieš paliekant šunį vieną. 15 minučių po D.A.P. panaudojimo leiskite šuniui apsiuostyti teritorijoje.
Susitinkant su nepažįstamais (žmonėmis, gyvūnais): Maždaug pusę valandos prieš susitikimą su nepažįstamuoju, išpurkškite šuns apykaklę arba skarelę, kurią po 15 minučių užriškite ant šuns kaklo. Jei susitikimas vyks Jūsų namuose, naudokite sklaidytuvą, kurį geriausia įjungti bent jau pusdienį prieš planuojant susitikimą.
Fejerverkai: Jei šventės numatytos, įjunkite D.A.P. sklaidytuvą į rozetę kambaryje, kur šuo praleidžia daugiausiai laiko, 2 savaites prieš numatomą įvykį. Norint pasiekti greitesnio efekto, galite D.A.P. purškalu papildomai išpurkšti ir šuns guolį.

Susijusios prekės