.

Bachus Hepatic&Digest papildas šunims ir katėms N60

16,30  €
Su PVM

Papildas šunims ir katėms, palaikantis sklandžią kepenų veiklą, padeda pažeistoms kepenims. Dėžutėje 60 tablečių.

 

šiuo metu neturime, pristatymas gali užtrukti

Gyvūnai kaip ir žmonės gali kentėti nuo kepenų nepakankamumo. Augintinių kepenims ypač didelis krūvis tenka sergant, naudojant sisteminius vaistus, vartojant preparatus nuo vidaus ir išorės parazitų, apsinuodijus maistu ar žarnyno infekcijų atveju. Kad kepenų funkcija nesutriktų, būtina naudoti hepatoprotektorius. Kartais lengvas kepenų nepakankamumas gali neturėti jokių simptomų, todėl jei sumažėjo augintinio apetitas, pradėjo kristi svoris, jis dažnai vemia ir viduriuoja, daugiau geria, būtina kreiptis į specialistą ir laiku pradėti naudoti apsaugančias kepenis priemones.
BACHUS Hepatic&Digest papilde esančios medžiagos gali padėti neutralizuoti toksinus, apsaugoti kepenų ląsteles nuo žalingo poveikio, palaikyti virškinimo sistemos struktūrą ir funkciją.

PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
• gali padėti stiprinti toksinų neutralizavimą
• gali padėti apsaugoti kepenis nuo žalingo poveikio
• padeda skaidyti riebalus
• padeda gerinti virškinimą
• veikia kaip antioksidantas

Teigiamas BACHUS Hepatic&Digest efektas kepenų ir visos virškinimo sistemos funkcijai pasiekiamas, suderinant veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, mineralus, vitaminus ir kitas aktyvias sudėtines medžiagas, būtinas šioms sistemoms veikti. Sudėtyje yra net 150 mg tikrojo margainio (Silybum marianum) ekstrakto, kurio veikliosios medžiagos - silimarino - veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Silimarinas padeda kovoti su kepenų uždegimu, šalinti kenksmingas medžiagas, veikia kaip antioksidantas.

BACHUSdosage

Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti.
Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

BACHUStaste

Jūsų augintiniui patiks BACHUS Hepatic&Digest, jis prašys jo daugiau. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. 

Daugiau informacijos: http://www.bachusvet.com/lt/index.php/produktai/hepatic-digest

Susijusios prekės