.

.

Norėdami grąžinti internetu įsigytas ne maisto prekes be jokios priežasties, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos informuodami mus vadyba@vetvila.lt (nurodykite užsakymo numerį ir grąžintinų prekių sąrašą). 

Turite galimybę pasinaudoti ir papildoma pinigų grąžinimo garantija, kuri galioja ilgiau, iki 30 dienų, tačiau tuomet grąžinamai prekei keliamos kelios papildomos sąlygos: prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus. Jei pakuotę pažeidėte, kokybiškos prekės grąžinti ir pinigų atgauti, praėjus daugiau kaip 14 dienų, nebegalėsite. 

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Gyvūnų pašaro prekes turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis, jei:

- grąžinama arba keičiama pašaro pakuotė nebuvo Jūsų pradaryta.
- Jūsų netenkina gautos pašaro pakuotės galiojimo laikas.
- Jūsų gauta pašaro pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista.

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, patvirtintomis LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.